Nabízíme k pronájmu krásný, světlý byt 2+kk s klimatizací o velikosti 59 m² situovaný v pečlivě udržovaném bytovém domě. Tento byt vás zaujme praktickým dispozičním řešením. K dispozici je praktická komora na patře bytu.
Dispozice bytu:
• Vstupní předsíň
• Prostorný obývací pokoj s vybavenou kuchyňskou linkou (elektrický sporák, digestoř, lednice)
• Zastřešená lodžie
• Samostatná ložnice s dostatkem prostoru i pro pracovní kout
• Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou
• Toaleta je umístěna samostatně
Lokalita:
Byt se nachází v oblíbené části Třebeš s výbornou dopravní dostupností do centra města a kompletní občanskou vybaveností v okolí (obchody, MHD, služby, školy).
Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.
+ 3200 Kč zálohy na služby včetně internetu + elektřina, kauce 23100 Kč, provize 23100 Kč + DPH
Cena:
19 900 Kč / (za měsíc)
Poznámka:
+ 3200 Kč zálohy na služby vč. internetu + elektřina, kauce 23100 Kč, provize 23100 Kč + DPH
Uživatel serveru RealityMIX.iprima.cz (dále jen „Server“) dostupného na internetové adrese (URL) https://realitymix.iprima.cz, který provozuje společnost DALTEN media s.r.o., se sídlem Na Harfě 916/9a, Praha 9, 190 00, IČO: 271 35 306 (dále jen „Správce“) jako provozovateli tohoto Serveru uděluje svůj výslovný souhlas v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), se zpracováním uživatelem poskytnutých osobních údajů a dalších dat.
Uživatel poskytuje Správci osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonický kontakt a další data, a to z důvodu projeveného zájmu o nemovitost, kde prostřednictvím služby Serveru Správce osloví Uživatel inzerenta uvedeného v detailu
nemovitosti - Bohemian Estates International s. r. o. (IČ 27889394) se zájmem o jeho služby.
Uživatel tyto osobní údaje poskytuje dobrovolně a bere na vědomí, že součástí služeb Správce, které Správce Uživateli poskytuje, je vyhledání všech Uživateli vyhovujících (dle parametrů - cena, typ nemovitosti, lokalita atd.) nemovitostí. Správce za tímto účelem provozuje aplikace Hlídací pes a newsletter. Tyto služby je možné z každého zaslaného emailu odhlásit. Souhlas se zpracováním osobních údajů Uživatel poskytuje Správci na dobu neurčitou s tím, že svůj udělený souhlas může Uživatel kdykoliv na drese správce info@realitymix.cz odvolat. Správce garantuje Uživateli i další práva uvedené v ustanovení §11 a §21 zákoba č. 101/200 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.